regionální televize liberecka a jablonecka

Dnes je Úterý 01.09. | Svátek má Linda / Samuel

RSS kanál TV RTM

PČR Jablonec nad Nisou - Hledáme svědky nehody

30.04.2012 | Mgr.Ludmila Knopová

Hledáme svědky nehody... Zloděj umístěn do vazby... Vloupání do prodejny s elektronikou...

PČR Jablonec nad Nisou - Hledáme svědky nehody

Hledáme svědky nehody

V pátek 27. dubna v 11.00 se v ulici Vysoká v Jablonci n.N. stala dopravní nehoda.

Řidič s vozidlem značky Škoda Octavia vycouvával z kolmého parkovacího stání do vozovky a přehlédl druhé vozidlo značky Škoda Fabia, do kterého narazil a poškodil mu přední dveře. Řidič oktávie po střetu nezastavil, ujel a nesplnil si svoji oznamovací povinnost.

Dosud nezjištěný svědek události zanechal majitelce fabie za stěračem lísteček s registrační značkou provinilého vozidla.

Policisté zjistili majitele octavie, kontaktovali ho, ale muž vinu popírá, přestože poškození na jeho vozidle odpovídá způsobené nehodě.

Policisté dopravního inspektorátu žádají svědka, který napsal výše zmiňovaný lístek s registrační značkou, či další  svědky nehody, aby zavolali na telefon 974 474 252 nebo na linku 158.

Děkujeme.

 

Zloděj umístěn do vazby

Ze spáchání přečinů loupeže, krádeže a neoprávněného opatření platebního prostředku byl obviněn 40letý muž z Višňové.  Muž má na svém kontě čtyři různé skutky, které spáchal v průběhu posledních dvou měsíců.

20. února odpoledne se v herně v Podhorské ulici v Jablonci n.N. zmocnil peněz. Před krádeží požádal servírku o rozměnění bankovky, a když žena otevřela zásuvku s penězi, fyzicky ji napadl a s penězi utekl.

29. března v baru na Palackého ulici v Jablonci n.N.  využil situace, kdy se obsluha věnovala jinému zákazníkovi a odcizil jí kasírtašku z kapsy oblečení.

30. března odcizil z garáže domu ve Vratislavicích nad Nisou větší množství radiátorů, průmyslový vysavač, sněžnou frézu a další nářadí.

V neposlední řadě, na začátku měsíce dubna, okradl bývalou přítelkyni při návštěvě v jejím bytě v Podhorské ulici v Jablonci n.N. Na odcizenou platební kartu poté  dvakrát  vybral peníze.

Policisté muže po ztotožnění zadrželi, vyslechli, obvinili a dále už muž své  špatné svědomí bude zpytovat ve Vazební věznici, kam byl na základě příkazu Okresního soudu umístěn. Hrozí mu až pětiletý trest odnětí svobody.

 

Vloupání do prodejny s elektronikou

Do prodejny s elektronikou v Komenského ulici v Jablonci n.N.  se v průběhu noci z soboty na neděli vloupal neznámý pachatel. Dlažební kostkou o rozměrech 18 x 10 x 3 cm, rozbil výlohu, vnikl dovnitř a odnesl si v vitríně vystavený notebook značky Samsung. Majiteli prodejny vznikla krádeží a poškozením škoda ve výši 26 000 Kč.

Policisté Obvodního oddělení Jablonec n.N. případ šetří pro podezření ze spáchání přečinů krádeže a poškození cizí věci, za což pachateli v případě dopadení hrozí až dvouletý trest odnětí svobody.

Komentáře k článku

comments powered by Disqus

TV Zprávy

Sledujte aktuální zprávy RTM+ na YouTube!

Počasí v Libereckém kraji

Akce na vikend
Léto náměstí
pěstouni
Dražďany
Centrum Draž
portalymestKudy z nudyHOLD ProductionRegionye vstupenkaKP plusfCoprosys
TOPlist